Obec
Kostelany
mapa

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Obec > Úvodní stránka původni

Obec Kostelany

Vážení přátelé,

vítám Vás na našich internetových stránkách. Těší mě Váš zájem o naši obec a doufám, že v našich stránkách najdete trvalý zdroj informací.

Vás, kteří jste v Kostelanech ještě nebyli, rádi u nás přivítáme. Máme Vám co nabídnout. Milovníkům sportu nabízíme návštěvu tenisového kurtu s umělým povrchem nebo sportovní haly. Těm, kteří mají rádi historii, můžeme nabídnout návštěvu několika mohylových pohřebišť, smírčího kříže a lesní rezervaci. Ti, co holdují turistice, najdou v našich chřibských lesích místo k procházkám i náročným tůrám.

Jan Petřík - starosta obce

 

   Srdečně Vás zve
   Jan Petřík, starosta obce

 

*****************************************************

Kulturní a společenské akce roku 2017

 

Kulturní akce 2017_1.jpg

   Změny vyhrazeny! 

 

************************************

Konto ONDRA

2919222193 /0800

 

Do svých osmnácti let žil Ondra stejným životem, jako jeho vrstevníci; chodil do školy, sportoval, bavil se a prožíval své lásky…

Pak do jeho života zasáhla krutá nemoc, onkologická léčba, která stále pokračuje a následná amputace nohy, která všechno změnila.

Ondra se však nevzdal a i přes tento svůj handicap neztratil odvahu a odhodlání porvat se s nemilosrdným osudem, vzepřít se mu, bojovat a žít plnohodnotným životem.

Aby tomu tak bylo, bude Ondra potřebovat další léčbu, ortopedickou léčbu související s amputací nohy, lázně, rehabilitace, technické pomůcky, kvalitní protézu, auto apod.

Všichni mu fandíme a věříme, že to zvládne.

Z iniciativy Obecního úřadu v Kostelanech, kde Ondra bydlí, bylo zřízeno výše uvedené transparentní konto, kam můžete posílat své příspěvky, pokud chcete pomoci. Konto ONDRA je transparentní účet a veškeré transakce na tomto účtu uskutečněné od 19.1.2016, lze sledovat na stránkách www.csas.cz. Dříve uskutečněné transakce naleznete v odkaze níže.

Na stránkách www.obeckostelany.cz naleznete darovací smlouvu, která je zde volně ke stažení.

Na OÚ v Kostelanech můžete přispět i v hotovosti. Takto získané finanční prostředky budou následně na uvedené konto převedeny.

 DĚKUJEME !

 Darovací smlouva

Plná moc

Transakce KONTO ONDRA do 19.1.2016.pdf

Poděkování

 Děkuji touto cestou Všem dárcům, kteří přispěli na konto Ondra zřízené obcí Kostelany a SDH Kostelany, s cílem pomoci mé osobě.

Následkem onkologického onemocnění mi byla před vánocemi amputována levá noha a tím se stal můj pohyb závislý na automobilu, který teď převážně slouží k cestám do nemocnice, protože má onkologická léčba stále pokračuje a doufám, že do budoucna jej budu využívat i k přepravě do školy a na běžné potřeby života.

Toto auto jsem si mohl koupit díky příspěvku od státu a hlavně díky Vám všem, kteří jste mi přispěli finanční částkou na konto Ondra. Všem Vám moc děkuji za pomoc v mé tíživé situaci, velmi si toho vážím. Mnohokrát přispěli i lidé, kteří mě ani neznají a přesto pomohli. O to více si vážím každého daru.

Momentálně  jsem prostředky využil na koupi automobilu a protože někoho z mého okolí postihlo vážné onemocnění, dovolil bych si zde ze získaných prostředků pomoci.

Nemocných dětí je mnoho a já věřím, že tím udělám stejnou radost, jakou jsem měl sám z toho, že můj osud není lidem lhostejný.

Děkuji všem, kteří pomohli a dále pomáhají....

Touto cestou bych také chtěl poděkovat Základní a mateřské škole Kostelany, kde vznikla myšlenka benefičního koncertu, který se moc vydařil a chytil za srdce. Děkuji účinkujícím, členům SDH a panu starostovi, kteří vynaložili velké úsilí, aby se vše mohlo uskutečnit.

 Ještě jednou Vám všem velký dík !

               Ondřej Horák

  *******************************************

Prezentační video-Kostelany, Újezdsko, Lhotka

Prezentační videa zde-1.část

Prezentační videa zde-2.část

Prezentační videa zde-3.část

Stažení z datového úložiště obce

Prezentace je rozdělena do 3 video souborů (stahování jednotlivých souborů bude  trvat cca 10 minut).Stáhněte si jednotlivé soubory a tyto uložte do Vašeho PC.
Následně soubory přehrajete, buď ve Windows Media Playeru ( je součástí Microsoft Windows), nebo si naistalujte ( velmi univerzální přehrávač ) VLC Media Player.  http://www.videolan.org/index.cs.html 

                                

17. 12. Daniel

Zítra: Miloslav

Výherní vstupenky rozhledna Brdo:

Duben 2018   č.: 074913 modrá

 

 

Sokol - Relaxační cvičení

Zveme všechny každé pondělí v 19.hod. Sokolovna Kostelany, vede p. Koutná

Návštěvnost stránek

195245